Novinky


30.11.-0001
OLAPEX, OLEOPLEX, BOND Ultim8,

Obnovuju rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia aj po ?om. Používame ich na Vašu žiadosť pri farbení,odfarbovaní,melírovaní alebo ako regeneraciu. Výsledkom sú silnejšie vlasy.

30.11.-0001
BK -brazíl keratín s pôsobením P?R HODÍN

Ponúkame v našom salóne už aj BK-brazíl keratín vlasovu regeneraciu s ktorou už nemusíte čakať 3 dni na vyrovnanie PH vo vlase!!!Už po hodine si Vaše vlasy môžete umyť!

30.11.-0001
INOA farba na vlasy L´Oréal

Krémová farba na vlasy L'Oréal INOA - systém Olejové Báza, ktorá ako jediná využíva unikátnu silu oleja s cieľom maximalizovať farbiace účinky za pomoci minimálneho množstva alkalické látky, ktorá je charakteristická pre farby. Vďaka tejto technologickej revolúcii Inoa ponúka všetky výhody oxidačných farieb: zosvetlenie až o 3 tóny, 100% krytie bielych vlasov, perfektne dlhotrvajúci farebný výsledok. Ponúka zárove? optimálnu ochranu pre vlasovú pokožku a vlasové vlákno.

30.11.-0001
BRAZIL KERATIN

Kúra je založená na aplikácii keratínu do vlasu. Keratín je základný proteín z vlasov, kože a nechtov. Táto prírodná látka - keratín, dodáva vlasom schopnosť regenerácie a vlasy ostanú zdravé a hladké, kolagén zlepší elasticitu vašich vlasov. Výsledky kúry majú trvácnosť dva až štyri mesiace, v závislosti od stability vlasov a intenzity umývania vlasov. Keratín a kolagén je látka, ktorá sa postupne z vlasov vymýva. Ak budete keratinovú kúru opakovať každých dva až štyri mesiace, zistíte ako sa vaše vlasy regenerujú a ich kvalita sa zlepšuje. Táto revolučná kúra pre vaše vlasy je dostupná v našom salóne.Kúra vydrží až 6 mesiacov.

30.11.-0001
GUMOVANIE VLASOV

Najčastejšie potrebujú túto službu ženy, ktoré si svoje vlasy dlhodobo farbia čiernymi alebo červenými odtie?mi. Samozrejme, aj gumovanie má svoje limity. Aby nedošlo k poškodeniu vlasu, odporúča sa zosvetlenie maximálne o päť odtie?ov. Hoci na rozdiel od odfarbovacieho prostriedku gumovanie nedokáže radikálne zosvetliť vlasy, ide o šetrnejšiu metódu. Konečný efekt tak závisí od konkrétnej štruktúry vlasu i jeho nasýtenia farebným pigmentom.

30.11.-0001
STEAM POD

Spojenie hĺbkovej regenerácie a stylingu. Vráťte svojim vlasom zdravie a lesk. Na trhu je nová technológia! Služba STEAM POD Styling vám zabezpečí: - absolútnu rekonštrukciu poškodeného vlasu po celej dĺžke od korienkov po končeky - úplnú reparáciu vlasového vlákna - poznateľný pocit regenerácie aj po umytí Podstatou tejto novinky je spojenie pary, ktorú produkuje prístroj pripomínajúci žehličku na vlasy a Pro Keratin technológie, ktorú obsahujú špeciálne produkty na vlasy. Tieto produkty sa aplikujú do vlasov a následne je použitý prístroj.Špeciálna žehlička funguje v podstate ako parostroj.Para šetrným spôsobom vlasové vlákno otvorí a vpravuje do? kokteil výživných látok. Po vyživení je vlas uzatvorený a zregenerovaný.